Zprávy a články

TÁBOR S AMERIČANY - přihlašování

Letošní tábor s Američany proběhne ve dnech 15.-19. července a bude probíhat obvyklou formou.

Cena za první dítě z rodiny je 1200 Kč, za druhé 1000 Kč, za třetí dítě (a další sourozence) je 800 Kč.

Přihlašování bude spuštění v nejbližších dnech zde: https://policka.evangnet.cz/tabor/

Kapacita tábora je 100 dětí, nemusíte mít obavy, že se na někoho nedostane.

Šumařské vánoce

Vánoční koncet amaterských hudebníků z našeho sboru, při němž zaznějí málo známé vánoční písně.

Od 18 hodin, vstup volný.

Modlitba za Ukrajinu

Ve čtvrtek 22. září od 18:00 se v kostele koná modlitba za Ukrajinu.

Před půl rokem Rusko zaútočilo na Ukrajinu. Nechceme si jen tak zvyknout na válečné zprávy, naopak chceme opět svěřit dotčené lidi do Boží péče.

Nedělní škola pro dospělé

Podvečerní besedy o otázkách víry - v neděli od 19 hodin

27. února  Nesmrtelná duše?

(O lidské duši a jejích vyhlídkách)

20. března Co se dělo po Bibli

(Čím žila křesťanská církev ve století č. 2)

10. dubna Ozvěny sčítání lidu

(Sčítání lidu v Bibli a v současnosti)

Všichni jsou zváni

6. červenec u Husova pomníku

Zveme vás na tradiční husovské shromáždění v Libohájí v úterý 6. 7. od 16 hodin. Jako host promluví Jan Mikschik, farář v Krouně.

POZOR - jimramovská silnice není průjezdná kvůli opravě mostu. Lze zaparkovat před mostem a pokračovat pěšky zhruba 400 m

Přihlásit se k odběru Zprávy a články