Vítejte na stránkách sboru Českobratrské církve evangelické v Poličce!

Náš sbor působí v Poličce a jejím okolí. Jsme evangelíci, protestanté, navazujeme na bohatou minulost, radujeme se z přítomné svobody. Chceme být sborem otevřeným. Pokud byste chtěli vědět více o naší církvi, prosím, otevřete stránky - Synodní rada ČCE nebo Evangnet.

Aktuální sborový dopis

Sborový dopis 2024/1

I překují své meče na radlice, svá kopí na vinařské nože. Pronárod nepozdvihne meč proti pronárodu, nebudou se již cvičit v boji.     (Izajáš 2,4)

Poslední kázání

Sestup do výšin

• Filipským 2,5-11

Právě jsme slyšeli slova dávné písničky o Kristu Ježíši. Nelpěl – zmařil – ponížil se – podstoupil smrt. Ta slova znějí jakoby odjinud, jakoby z jiného světa. Jakoby se ani nehodila do našeho světa. Svět je totiž velmi soutěživý. Mně připomíná oblíbenou televizní soutěž „Chcete být milionářem?“ Asi jste viděli nějaký její díl. Ve studiu usedne soutěžící a postupně musí odpovídat na ztěžující se otázky. Za každou správnou odpověď se zvedá odměna. Jeden tisíc, dva tisíce, tři, pět, deset tisíc a pak už se částka zdvojnásobuje až na deset miliónů.

Zprávy a články

TÁBOR S AMERIČANY - přihlašování

Letošní tábor s Američany proběhne ve dnech 15.-19. července a bude probíhat obvyklou formou.

Cena za první dítě z rodiny je 1200 Kč, za druhé 1000 Kč, za třetí dítě (a další sourozence) je 800 Kč.

Koncert Tomáše Najbrta

Srdečně zveme na koncert písničkáře Tomáše Najbrta v kostele v sobotu 25. listopadu od 18:00.

Vzpomínka na Mistra Jana Husa

Jako každoročně se sejdeme ve výroční den 6. července v 16 hodin u Husova pomníku v Liboháji. Jako host promluví Marek Husák, římskokatolický kněz z Jimramova.

Kazatel: Jiří Tengler

Telefon: 461 100 419
Mobil:    776 897 889
e-mail: policka@evangnet.cz